Vyhlášení výsledků soutěže o návrh lavičky v Chotěboři

Dne 10. 6. 2024 se žáci Zuzana Němcová, Vojtěch Brada, Lucie Kubátová a Kryštof Bříza za doprovodu Ing. arch. Rostislava Vondry zúčastnili slavnostního vyhlášení vítěze soutěže o návrh lavičky v lokalitě u sv. Anny v Chotěboři. Soutěž město vypsalo na začátku roku a předpokladem úspěchu byl návrh lavičky nebo posezení v předem dané lokalitě. Všechny účastníky přijal starosta města ve své pracovně a po krátkém rozhovoru s žáky vyhlásil vítěze, kterým se stal Kryštof Bříza ze 3. A. Jeho nevšední a velmi zajímavý návrh variabilně uspořádatelné lavičky porotu oslovil a je předpoklad, že dojde i k samotné realizaci díla. Všichni účastníci obdrželi věcné ceny a s pocitem smysluplně využitého času stráveného návrhem lavičky se odebrali zpět do Havlíčkova Brodu.

 


Lavička v Chotěboři


Přidáno 13. 6. 2024, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru