Vysočina Education konference

Vysočina Education konference

Již 4. ročník Vysočina Education konference se konal 25. dubna 2024 v Jihlavě. Tématem letošní konference bylo „Jak ve vzdělávání zohledňovat aspekty současné doby?“ 

Uvítání i moderování se ujal radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu RNDr. Jan Břížďala. V panelové diskusi vystoupili zástupci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, České školní inspekce, Národního pedagogického institutu a organizace EDUin.

Druhá část pak byla věnovaná inovativním přístupům ve vzdělávání a rozvoji občanské informovanosti a lidským právům. Svými praktickými zkušenostmi a radami přispěli i zástupci několika škol v našem kraji a Marek Janko z Policie ČR, který hovořil na aktuální téma Boj s dezinformacemi: radikalizace a trestná činnost na sociálních sítích.

Autor: Mgr. Zdeňka Báčová

Přidáno 28. 4. 2024, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru