Žáci a absolventi navrhovali pláž u rybníka Cihlář

Proběhla soutěž o návrh pláže u rybníka Cihlář, kterou iniciovalo město Havlíčkův Brod. Soutěže se zúčastnili žáci a absolventi naší školy. Prezentace projektů se konala v sále nové radnice za přítomnosti poroty vedené místostarostou Liborem Honzárkem. Vítězkou se stala nedávná absolventka oboru stavebnictví Vendula Procházková, která obdržela finanční odměnu ve výši 2000 Kč. Žákyně na sdíleném druhém místě Anna Šlechtová a Anastasiia Brovko obdržely každá 500 Kč a věcné dary od města Havlíčkův Brod.  "Moc děkujeme všem žákům a absolventům za jejich účast. Návrhy byly velkorysé a bude se z nich při plánované revitalizaci pláže rybníka Cihlář jistě čerpat inspirace," uvedl místostarosta Honzárek s vděčností.

Cihlář 2023

Přidáno 31. 5. 2023, autor: Jan Matějka