Naši žáci putují po krásách Anglie

Tento týden se stavebka vydala poznávat krásy Anglie. Zájezdu se účastní žáci školy napříč ročníky se svými vyučujícími a americkou asistentkou. Žáci si svoji angličtinu mají možnost procvičovat nejen na výletech, ale také v anglických rodinách, ve kterých jsou ubytovaní.
První den se podívali do námořního přístavu v Portsmouth, ve kterém jsou zakotveny významné námořní lodě anglické historie, a na vyhlídkovou věž navrženou po vzoru lodní plachetnice, též v tomto městě. Druhý den navštívili magické místo Stonehenge a historická města Winchester a Chichester, která obě disponují typickou anglickou architekturou a impozantními gotickými katedrálami.
V následujících dnech zájezdu je čekají další krásná místa Anglie, a to Osborne, zámecký komplex královny Viktorie, a návštěva hlavního města Spojeného království - Londýna.
 
 
Autor: Ing. Eva Švecová

Anglie 2023


Přidáno 5. 10. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru