4. A se na kurzu vysportovala, zrelaxovala i vzdělala

Třída 4. A začala nový školní rok netradičně sportovně relaxačně vzdělávacím kurzem na jihu Moravy. Vzdělávací část byla naplněna hned první den kurzu v pondělí 4. září. Naši žáci strávili celý den projektovým vyučováním, které si pro ně připravili pracovníci VUT Brno. Program se odehrával ve dvou blocích. Dopoledne se žáci věnovali geodézii a odpoledne zkoušení konstrukcí. Děkujeme docentu Burešovi a dalším pracovníkům VUT za tuto možnost.

Sportovní část kurzu přišla na řadu v úterý, kdy žáci zvládli téměř třicetikilometrovou túru po hřebeni Pálavy. Ve středu následovala část relaxační, kterou si třída vychutnala pobytem v aquaparku. Čtvrtek byl zasvěcený míčovým hrám a hlavně soutěži ve vaření, ve které většina žáků obstála na výbornou. Věříme, že letošním maturantům vlil tento týden do žil dostatek energie a elánu pro zvládnutí celého školního roku.

Sportovní kurz 4.A

Přidáno 15. 9. 2023, autor: Jan Matějka