Architektonická soutěž studentského parlamentu

Nově vytvořený studentský parlament naší školy se s novým školním rokem pustil do práce na zlepšení podmínek pro studium. V současné době probíhá na naší škole architektonická soutěž, kterou vyhlásil právě studentský parlament za podpory nadačního fondu Arkýř. Zadáním je vytvořit volnočasovou místnost pro studenty, která se bude nacházet ve 3. patře na konci chodby mezi třídou 3. B a multimediální učebnou.

Do soutěže se může přihlásit každý žák školy (sám, nebo ve skupině) do 8. listopadu na e-mailu studentskyparlamentSPSSHB@gmail.com. Návrh je potřeba odevzdat nejpozději 18. listopadu 2022 do 12 hodin. Účastníci soutěže mají možnost se na místo realizace podívat a konzultovat své návrhy s učiteli (Rostislavem Vondrou a Vítem Wasserbauerem). Odevzdané práce bude hodnotit porota sestavená z členů představenstva studentského parlamentu a učitelů, která se zaměří na originální nápady, celkové zpracování a také finální prezentaci. Kromě realizace nejlepšího návrhu může být pro žáky motivací také finanční odměna.

Více informací najdou žáci na nástěnce studentského parlamentu nebo u členů předsednictva.  Přidáno 31. 10. 2022, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru