Barbora Trojanová na konferenci Enersol 2021

V Praze proběhla ve čtvrtek 23. a v pátek 24. září mezinárodní konference soutěže Enersol, na které reprezentovala svůj tým žákyně 3. ročníku Barbora Trojanová s prací Zelené pláště budov. Pracovala na ní už během loňského školního roku společně s Jiřím Teplým ze 4. TL a spolužačkou ze třídy Kristýnou Šourkovou.
Po prvním dopoledni věnovaném prezentacím jedné poloviny soutěžních prací měli účastníci na výběr hned z několika výletů, jakými byly třeba prohlídka Staroměstské radnice, projížďka historickou tramvají či plavba po Vltavě.
Dopoledne dalšího se účastníci opět věnovali prezentacím a ještě před obědem konferenci zakončilo slavnostní vyhlášení výsledků, ze kterého si žáci stavební školy odnesli páté místo v kategorii Enersol a inovace.

Autor: Vít Wasserbauer

Přidáno 10. 10. 2021, autor: Jan Ruml