Budou se na naší škole v roce 2021 konat přijímací zkoušky?

Pro časté dotazy, přinášíme stručnou informaci pro zájemce o naši školu.
Budou se na naší škole v roce 2021 konat přijímací zkoušky?

Učební obory

Zájemce o učební obory Instalatér, Zedník, Tesař, Malíř a lakýrník a Montér suchých staveb budeme jako vždy přijímat bez přijímacích zkoušek na základě prospěchu ze základní školy.

Maturitní obory

Základ pro přijetí na maturitní obory bude pořadí podle prospěchu ze všech známek kromě chování na základní škole z vysvědčení za první pololetí 8. a 9. třídy.

Pokud počet uchazečů na oboru Stavebnictví nepřekročí 60, budou žáci přijati na základě prospěchu ze základní školy a nebudou konat přijímací zkoušku.

Pokud počet uchazečů na oboru Technické lyceum nepřekročí 30, budou žáci přijati na základě prospěchu ze základní školy a nebudou konat přijímací zkoušku.

Pokud budou zmiňované počty překročeny, budou žáci konat jednotné přijímací zkoušky, na které jsou na základních školách nejlépe připravováni.

O konání či nekonání přijímací zkoušky budeme všechny zájemce o studium na naší škole informovat emailem nejpozději 5. 3. 2021.

Pokud se přijímací zkoušky konat budou, plánujeme na březen intenzivní přípravu na naší škole pro všechny naše zájemce o studium.

Podrobná kritéria k přijímacímu řízení zveřejníme na stránkách školy na konci ledna 2021.

Přidáno 14. 1. 2021, autor: Ondřej Vojíř