Český den proti rakovině 2022

Český den proti rakovině 2022

Jako každý rok se i letos zúčastnila naše škola tradiční veřejné sbírky Liga proti rakovině, která proběhla ve středu 11. května 2022. Budoucí stavařky z druhých ročníků se tento den zapojily do dobrovolnické činnosti a nabízely ke koupi kvítka měsíčku lékařského jako symbolu podpory tohoto skvělého projektu a získání prostředků na boj proti rakovině – na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologické výuky, výzkumu a vybavení onkologických center. Společně s kvítkem také obdržel každý leták s informacemi sloužící jako prevence nádorového onemocnění pro širokou veřejnost. 
Děvčatům se podařilo prodat přes 400 kvítků a za to jim patří velké díky. 

Autor: Mgr. Petra Sukupová

Přidáno 16. 5. 2022, autor: Jan Ruml

tisk Tisknout   ↑ Nahoru