DAFE - PLAST Jihlava představil sortiment výrobků

Třída 3. TL stihla ještě před začátkem jarních prázdnin vyslechnout prezentaci o produktech a postupech provádění od společnosti DAFE-PLAST Jihlava, s. r. o., kterou na přednášce zastoupil technický konzultant Ing. Libor Kvasnica. Žáky zásobil spoustou zajímavostí a pomohl jim pochopit lépe problematiku provádění a výrobu plastových, kompozitních a hliníkových oken a dveří a také žáky informoval o možnostech provádění parapetů a o tom, že společnost také nabízí možnost dodávky zimních zahrad.

„Výuku se neustále snažíme zlepšovat a doplňovat o podněty od výrobců a dodavatelů jednotlivých systémů. Žáci projevili zájem a odcházeli obohaceni informacemi pro zpracování ročníkového projektu a také pro maturitní předmět stavitelství. Výhodou dnešní prezentace byla také názorná ukázka jednotlivých typů oken, které si mohli žáci „osahat“ a ještě lépe tak pochopit, jak fungují komorové systémy v rámu okna,“ říká vyučující předmětu a zástupce ředitele Ondřej Vojíř.

„Jsme rádi, když spolupracujeme se společnostmi z regionu a se společností DAFE-PLAST Jihlava, s. r. o., dlouhodobě komunikujeme za účelem doporučení kvalitních absolventů pro zapojení do pracovního procesu,“ doplňuje Ondřej Vojíř.Přidáno 10. 2. 2024, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru