Den pro studentky

V úterý 26. dubna jsme vyrazily se studentkami druhých ročníků do společnosti COLAS CZ, a. s., která organizovala "Den pro studentky". Program byl velmi pestrý a zajímavý. Sraz jsme měly v sídle společnosti v Praze 9. Úvodní slovo zajistil generální ředitel společnosti. Následovalo představení společnosti HR oddělením, které pro nás celý den organizovalo.  Další prezentace měly kolegyně z praxe na pozici stavbyvedoucích a na závěr jsme se dozvěděly něco o výuce na vysoké škole stavební. Po výborném obědě jsme absolvovaly exkurzi v obalovně a lomu Čenkov, kde si studentky mohly prohlédnout celý lom a obalovnu.
Na závěr dne nás čekala procházka historickou Prahou s výkladem, přes Pražský hrad jsme došly až na Staroměstské náměstí, kde byla exkurze zakončena.

Celý den jsme si velmi užily, dozvěděly jsme se a viděly spoustu zajímavých věcí. Společnosti COLAS CZ, a. s., tímto velmi děkujeme za pozvání a perfektní organizaci celého dne.

 

Autor: Ing. Lucie HejkalováPřidáno 2. 5. 2022, autor: Jan Matějka

tisk Tisknout   ↑ Nahoru