Doplňujeme materiál a pomůcky pro praktické vyučování

Stavební materiál pro výuku praktického vyučování
Doplňujeme materiál a pomůcky pro praktické vyučování

Dnes naše škola přijala zásilku od společnosti Wienerberger s. r. o., která obsahovala broušené cihly 38 Profi, broušené cihly 30 Profi, broušené cihly 14 Profi, také paletu stropních vložek MIAKO a 10 pytlů zakládací malty. Zároveň jsme obdrželi jako pracovní pomůcku vyrovnávací sadu, která slouží pro založení prvního „šáru“ tvárnic. Veškeré pomůcky budou sloužit učňům pro odborný výcvik a také studentům maturitních oborů, především oboru stavebnictví. „Práce se současnými materiály je pro nás důležitá z důvodu soutěží a také zakázek, které jako škola zpracováváme na základě objednávek,“ říká Pavel Podoba, vedoucí učitel odborného výcviku.

„Spolupráce se stavebními firmami a výrobci stavebních materiálů je pro nás jednou z priorit. Jako škola musíme zajistit, že jsou žáci po absolvování studia konkurenceschopní a také mají snazší nástup k budoucím zaměstnavatelům v odvětví stavařiny,“ doplňuje zástupce ředitele Ondřej Vojíř.

Přidáno 8. 1. 2021, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru