Dopraváci již potřetí na obchvatu

Již třetím rokem v řadě se naši dopraváci na podzim vydali na prohlídku stavby JV segmentu havlíčkobrodského obchvatu. Unikátní stavba za více než 1,6 miliardy korun je skvělou učebnicí, na které naši žáci vidí v reálu věci, o kterých se ve škole dozvídají teoreticky prostřednictvím obrázků a videí. Stavbu tentokrát navštívili naši žáci třetích a čtvrtých ročníků ve stadiu těsně před dokončením. První vozidla se po obchvatu projedou ke konci prosince tohoto roku. „Letošní exkurzi zaštítilo Ředitelství silnic a dálnic a poskytlo nám plný servis včetně dopravy autobusem na místo a zpět. Přímo na místě se nám věnoval Jan Rýdl, tiskový mluvčí ŘSD a také již tradičně ředitel stavby Igor Janča ze společnosti Strabag. Moc za tuto příležitost děkujeme,“ popsal letošní akci učitel Jan Matějka.


Dopraváci na obchvatu


Přidáno 25. 9. 2023, autor: Jan Matějka

tisk Tisknout   ↑ Nahoru