Dovršení letošních úspěchů

Dovršení letošních úspěchů

Konec školního roku se nese ve znamení hodnocení úspěchů našich žáků v soutěžích. Skvělým potvrzením dosažených žákovských výsledků a jejich nadání byly čtyři nominace na ocenění Talent Vysočiny. Slavnostní vyhlášení proběhlo v úterý 25. června ve Žďáru nad Sázavou, nominaci na ocenění Talent Vysočiny v technickém oboru získaly Anastasiia Brovko a Barbora Veselá a v nespecifikovaném oboru byli navrženi Radek Čáp a Tomáš Wasserbauer.
„V letošním roce nikdo z našich žáků nakonec ocenění Talent Vysočiny nezískal, ale je pro nás velice pozitivní, že jsme měli čtyři žáky na pódiu a společně si mohli vychutnat slavnostní chvíle,“ vysvětluje ředitel školy Josef Charamza.

Žáci si za nominace odnesli finanční odměnu ve výši 4 000 Kč. „Jsem rád, že byli žáci finančně odměněni, ale především bylo úžasné sledovat je na pódiu a poslouchat hodnocení jejich nominací za úspěchy, kterých ve škole dosáhli. Je to především ocenění jejich práce, ale také rodičů a učitelů,“ říká Josef Charamza.

Přidáno 28. 6. 2024, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru