Druhé kolo výběrového řízení do programu Erasmus+

V pondělí 12., ve středu 14. a ve čtvrtek 15. září proběhlo ve škole druhé kolo výběrového řízení do programu Erasmus+. Přihlášení studenti a učni, kteří na základě stanovených kritérií uspěli v prvním kole, postoupili do užšího výběru, v jehož rámci absolvovali přijímající pohovor v anglickém jazyce. Žáci se v letošním školním roce zúčastní dvou stáží. První stáž bude v Portugalsku na začátku listopadu a druhá pak v Lotyšsku v jarních měsících. Na každou stáž bylo vybráno osm nejlepších studentů maturitních oborů stavebnictví a pět žáků učebních oborů. Žáci byli seznámeni s výsledky výběrového řízení prostřednictvím platformy Teams. "Děkujeme všem studentům za účast ve výběrovém řízení a přejeme jim spousty krásných zážitků a nových zkušeností na stážích," dodávají vyučující anglického jazyka Lucie Hejkalová a Markéta Hejnová, které výběrové řízení organizovaly.


Přidáno 18. 9. 2022, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru