Erasmus Španělsko 2023 část 2.

Víkend jsme strávili poznáváním Málagy. Z historického centra nás nejvíce ohromila citadela Alcazaba, která si navzdory přestavbám a rekonstrukcím udržela ráz arabské architektury. Odměnou za vystoupání na vrchol hradeb se nám stal dechberoucí výhled na Málagu, kterému konkuroval pouze západ slunce, který jsme později ten den zhlédli na vyhlídce Mirador de Gibralfaro. Část víkendu jsme strávili sluněním na pláži a nezalekli jsme se ani studeného moře. O to náročnější byl pak pondělní návrat do reality, kdy se žáci vydali do svých zaměstnání. Tím však naše povinnosti neskončily – odpoledne nás totiž ještě čekala lekce španělštiny, kde jsme si osvojili základní fráze a seznámili se s kulturními odlišnostmi.

Autor: Mgr. Tomáš Ulip


Erasmus Španělsko 2023 část 2.


Přidáno 28. 11. 2023, autor: Tomáš Ulip

tisk Tisknout   ↑ Nahoru