Erasmus v Portugalsku

V sobotu 22. října vyrazili vybraní žáci 2. A, 3. A, 3. B, 3. C a 3. D v rámci programu Erasmus do Portugalska. Kromě nových zážitků (pro některé např. let letadlem), navazování nových přátelství se studenty ze zbytku Evropy, poznávání krás Portugalska žáky ve všední dny čeká také práce vybraná na míru jejich studijnímu zaměření. Do hotelu, kde jsme byli ubytováni první dvě noci, jsme dorazili až v sobotu v noci. Neděli jsme strávili v Póvoa de Varzim. Kromě oceánu jsme obdivovali především místní kostely, které jsou bezesporu dominantou tamějšího města. V pondělí jsme se již autobusem přepravili do města Barcelos, které se na další dva týdny stane naším domovem. Žáci se dopoledne podívali na svá pracoviště. Odpoledne dostali volno, které využili k prozkoumávání pestré škály zábavních zařízení, které kampus nabízí.

Na pravidelné zprávy o dění v Portugalsku v podání našich žáků se můžete těšit každý den na facebookových stránkách školy.

Autor: Tomáš Ulip

 


Erasmus Portugalsko 1


Přidáno 24. 10. 2022, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru