Exkurze čtvrtých ročníků do jihlavské ZOO

Ve čtvrtek 18. listopadu se uskutečnila exkurze čtvrtých ročníků do jihlavské zoo. Studenti se zde seznámili s detaily zadání jejich ročníkového projektu a zároveň letošního zadání soutěže Studentský projekt Stavba Vysočiny.
Jedná se o návrh údolí primátů, které se bude nacházet místo současného prostoru sudokopytníků. Areálem zoo jak skupinu 4. TL, tak 4. A provedl ředitel zoo a s chutí zodpovídal veškeré dotazy. Část studentů také navštívila rozestavěnou budovu výukového pavilonu a svářečské školy v Jihlavě-Bedřichově. Zde skupinu po objektu provedl stavbyvedoucí a seznámil je s konstrukčními a technickými zajímavostmi stavby. Studenti exkurzi vyhodnotili jako přínosnou pro jejich budoucí práci.

Autor: Rostislav Vondra

Přidáno 25. 11. 2021, autor: Jan Ruml