Exkurze na zimní stadion

Exkurze na zimní stadion

Odborné exkurze patří mezi důležité součásti při vzdělávání na stavební škole a jednu takovou absolvovali žáci v minulém týdnu na Zimním stadionu v Havlíčkově Brodě, kde partnerská společnost Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod realizuje rekonstrukci ledové plochy. Žáci měli během exkurze možnost zhlédnout postup prací a vyslechnout si informace o realizaci od vedoucího střediska silničních staveb Luboše Hájka a také přípraváře střediska Lukáše Jokla. Pro žáky je nyní snadnější si představit, jakým způsobem se provádí železobetonová deska a jak probíhá čerpání betonu na větší vzdálenost. Tyto informace jsou pro ně důležité především pro předměty stavitelství a také stavební konstrukce, ze kterých žáci maturují. Věříme, že jim exkurze přinesla podstatné informace a budou z nich během studia čerpat. 

Přidáno 11. 6. 2024, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru