Exkurze žáků prvních ročníků maturitních oborů

Dne 8. června se třídy 1. A a 1. TL zúčastnily exkurze skladů firmy Van Leeuwen ve Vyškově. Třídy se rozdělily na dvě skupiny. Jedna třída se vydala na komentovanou prohlídku stavby haly s novým skladovacím systémem, kterou realizuje havlíčkobrodská firma Chládek a Tintěra. Mezitím druhá třída procházela sklad ocelových výrobků a dozvěděla se o jejich různém využitích nejen ve stavebnictví. Po hodině se skupiny vyměnily a podstoupily to samé. Pro žáky byla také připravena přínosná přednáška z jejich oboru o problémech se základovou půdou a zakládáním, které stavbu nové haly provázely.

„Společně jsme se pak sešli v té samé konferenční místnosti a vyslechli jsme si prezentaci o využití a výrobě jednotlivých výrobků. Mohli jsme si prohlédnout různé výrobky, které byly zpracovány laserovými přístroji. Výlet jsme zakončili v KFC, kde jsme se všichni shodli na tom, že tento výlet byl povedený,“ ohodnotili exkurzi žáci.

Daniela Skálová 1. TL, Matěj Vávra 1. A

Přidáno 10. 6. 2022, autor: Radka Doležalová