Florbal dívky – hezké rozloučení

Také středa 23. listopadu se nesla ve znamení sportovních výkonů žáků naší školy. Družstvo složené z dívek napříč všemi ročníky maturitních oborů se zúčastnilo okresního kola ve florbalu ve Světlé nad Sázavou. Ve velké konkurenci družstev středních škol z Gymnázia Havlíčkův Brod, SZŠ a VOŠZ Havlíčkův Brod a OA a HŠ Havlíčkův Brod se naše dívky neztratily a byly pro soupeře kvalitním protihráčem. Děvčata se umístila na čtvrtém místě. „Zahrály jsme si moc dobře, co do počtu vstřelených gólů jsme za poslední čtyři roky podaly nejlepší výkon, což beru jako skvělé rozloučení,“ zhodnotila zápas Monika Dvořáková ze 4. TL. Velký dík patří všem zúčastněným, které před volným dnem daly přednost účasti na této akci. Náš tým tvořily Kristýna Syslová a Tina Rosická z 1. TL, Amálie Čudová, Veronika Stránská a Ludmila Doležalová z 1. B, Zuzana Němcová a Hedvika Caltová z 3. TL, Petra Sobotková a Anna Štveráková ze 4. TL a Anna Semrádová ze 4. A.

Autor: Petra Sukupová

Přidáno 23. 11. 2022, autor: Radka Doležalová