Fotbalový tým školy postupuje do krajského finále

Fotbalový tým školy postupuje do krajského finále

Po delší odmlce se v letošním školním roce rozbíhají tradiční sportovní soutěže středních škol. Naši fotbalisté sehráli v minulém týdnu okresní finále, kterého se dále zúčastnily tyto školy - OA a HŠ Havlíčkův Brod a VOŠ, OA a SOUT Chotěboř. V prvním utkání jsme změřili síly s mužstvem z Chotěboře. Toto utkání skončilo po naší velké převaze bezbrankovou remízou. V druhém utkání nás čekal tradiční soupeř OA a HŠ Havlíčkův Brod. Pro postup do krajského finále jsme potřebovali toto utkání vyhrát. Po první bezbrankové půli jsme v druhém poločase vstřelili tři branky (2x Sikora, 1x Aleš Rázl). Brankář Radim Romanovský neinkasoval ani jednou a postup do krajského finále byl tak zpečetěn.
Krajské finále je na programu již toto úterý 4. 10. na horké půdě v Jihlavě.
Do krajského finále v kopané jsme se naposledy kvalifikovali v roce 2018 a obsadili jsme pěkné čtvrté místo.
Držme našim fotbalistům palce, ať je konečné umístění co nejlepší…

Krajské finále středních škol v kopané - 4. 10. 2022

V krajském finále, které se konalo v Jihlavě v areálu Na Stoupách se nejprve hrály základní skupiny. Šest účastníků bylo rozděleno do dvou skupin.
V naší skupině jsme nejprve prohráli s "domácím" týmem a hlavním favoritem celého turnaje OZS Jihlava. V druhém zápase se nám podařilo porazit SPŠ Žďár nad Sázavou a díky tomuto výsledku jsme v soubojích o umístění hráli o 3. - 4. místo. Zde jsme se střetli s dalším jihlavským týmem, tentokrát SPŠTA Jihlava. V tomto utkání jsme po velmi vyrovnaném průběhu nakonec prohráli a obsadili i tak velmi pěkné 4. místo v krajském kole.
Všem zúčastněným hráčům patří dík za kvalitní reprezentaci školy na poli sportovním...

Přidáno 2. 10. 2022, autor: Jan Ruml

tisk Tisknout   ↑ Nahoru