Informace ke změnám - učební obory

Informace ke změnám závěrečných zkoušek a k výuce žáků závěrečných ročníků ve 2. pololetí školního roku 2020/2021
Informace ke změnám - učební obory

Informace pro žáky 3. ročníku učebních oborů

Závěrečnou zkoušku bude ve školním roce 2020/2021 konat žák, který je žákem třetího ročníku, pokud prospěl v prvním pololetí školního roku 2020/2021. Žákům, kteří v tomto pololetí neprospěli nebo nebyli hodnoceni, bude umožněno vykonat dodatečné nebo opravné zkoušky do 31. 5. 2021.

Závěrečná zkouška pro žáky učebních oborů

Závěrečná zkouška se bude skládat pouze ze dvou dílčích zkoušek. Praktická část bude konána 1. a 2. 6. 2021, ústní zkouška 10. 6. 2021. Písemná zkouška byla zrušena.

Organizace 2. pololetí

Vyučovány budou pouze předměty, které souvisí se závěrečnou zkouškou a jsou přípravou na budoucí povolání. Zde je seznam pro jednotlivé učební obory:

Zedník a tesař

Matematika, základy společenských věd, technologie, materiály, technické zobrazování, konstrukce staveb a ekonomika.

Instalatér

Matematika, základy společenských věd, vytápění, instalace vody a kanalizace, plynárenství, odborná cvičení, technické zobrazování, a ekonomika

Hodnocení na vysvědčení za 2. pololetí pak bude sestaveno jen z těchto předmětů.

Od 8. února 2021 je pro žáky stanoven nový rozvrh.

Ing. Josef Charamza

Přidáno 15. 2. 2021, autor: Ondřej Vojíř