Informace pro rodiče a žáky

Služby školního psychologa

Vážení rodiče, Vážení studenti

Situaci, ve které se společně opět ocitáme, jsem již hodnotil jako psycholog a snad i popsal na začátku první vlny pandemie, pandemie, která nás ochromila a nepřinesla nic dobrého nikomu z nás. Nejsem odborník na danou problematiku ani lékař a proto mohu snad pouze apelovat na nás na všechny, abychom v sobě všichni našli sílu bojovat s neviditelným nepřítelem, našli odvahu pomáhat ostatním, sami se chránili, jak nejlépe to jen jde, a dokázali si udržet dobrou náladu a nepodléhali různým frustracím či úzkostem.

Doufám, že se brzy opět potkáme ve škole osobně, po dobu naší společné nepřítomnosti chci pouze připomenout to, co vám všem říkám snad při každé příležitosti. Jsem tady a jsem tady pro vás žáky, učitelé, nepedagogické pracovníky, prostě pro všechny. Přeji nám všem hodně síly a zdraví, váš psycholog Bohuslav Kůrka.

Pro jistotu uvádím opětovně své kontakty email: kurka@oahshb.cz, kurka@stavskola.cz, tel: 605 233 005.

Přidáno 13. 10. 2020, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru