Informace pro uchazeče o studium na maturitních oborech

Pro školní rok 2021/2022 otevírá naše škola tradičně tyto čtyřleté maturitní obory:

• Jednu třídu technického lycea (30 žáků)
  • Dvě třídy stavebnictví (60 žáků)

Pro více informací o oborech zavítejte do sekce uchazeč na našich webových stránkách.

Stejně jako v minulých letech jsme měli v plánu uspořádat pro zájemce o studium tři dny otevřených dveří v termínech:

Sobota 21. 11. 2020

Středa 25. 11. 2020

Sobota 23. 1 2021

Současná situace nám to neumožňuje, proto vás seznamujeme s těmito změnami:

Sobota 21. 11. 2020 – on-line den otevřených dveří od 8:30 do 12:30

Středa 25. 11. 2020 – on-line den otevřených dveří od 13:30 do 18:30

Během těchto termínů můžete kontaktovat školu telefonicky a vedení školy vám  zodpoví vaše otázky. Případně nám na sebe pošlete telefonní číslo a my vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje na vedení školy:

tel. 569 433 519

ředitel školy Ing. Josef Charamza email: charamzam@stavskola.cz

zástupce ředitele Ing. Ondřej Vojíř email: vojir@seznam.cz

Dny otevřených dveří s možností návštěvy školy:

Sobota 23. 1. 2021 8:30 – 12:30

Středa 27. 1. 2021 9:00 – 18:00 – nově přidaný termín

Počítáme s tím, že jeden den bychom přidali i v únoru, podle vývoje situace vás budeme informovat na stránkách školy a na školním Facebooku.

Stejně jako v minulých letech bude naše škola pořádat přípravné kurzy k přijímacím zkouškám. Tyto kurzy pořádáme vždy dva zhruba s odstupem tří až čtyř týdnů. Protože zájemci o studium na naší škole jsou z širokého okolí, tak vždy nabízíme v jednom týdnu možnost se zúčastnit totožného přípravného kurzu buď ve středu odpoledne, anebo v sobotu dopoledne. V měsíci březnu máme pravidelně přijímací zkoušky nanečisto a to opět ve středečním a sobotním termínu. Naším zájmem, je nejprve vás na zkoušku připravit a pak teprve zkoušet. Přesné termíny přípravných kurzů a přijímacích zkoušek nanečisto zveřejníme na stránkách školy do pátku 18. prosince. Pokud nám předáte emailovou adresu, (na výše uvedené kontakty) dostanete od nás pozvánku na přípravné kurzy i přijímací zkoušky nanečisto. Přípravné kurzy a přijímací zkoušky nanečisto jsou pro všechny uchazeče ZDARMA.

U přípravných kurzů i u přijímacích zkoušek nanečisto dáváme přednost prezenčnímu způsobu před distančním, proto chceme počkat, až situace bude příznivá pro prezenční způsob. Pokud by situace nenastala, budeme vše řešit distanční formu.

Kde můžete získat informace o naší škole?

Jako náhrada za některé zrušené nebo přesunuté přehlídky středních škol v jednotlivých městech se pořádají v letošním roce přehlídky on-line (https://burzaskol.online).

Naše škola se zúčastnila této přehlídky 6. 11. pro region Pardubice a dále se s námi můžete setkat v těchto termínech:

8. 12. 2020          Kolín

9. 12. 2020          Pelhřimov

9. 12. 2020          Žďár nad Sázavou

10. 12. 2020        Jihlava

11. 12. 2020        Kutná Hora

14. 12. 2020        Havlíčkův Brod

Podle informací, které máme k dispozici, se stále jedná o termínech prezenčních přehlídek středních škol v těchto městech Havlíčkův Brod, Jihlava a Žďár nad Sázavou. Pokud to epidemiologická situace dovolí, budeme se těchto přehlídek účastnit.

Průběžně sledujte naše webové stránky, kde najdete veškeré aktuální informace.

Ing. Josef Charamza v. r.

Přidáno 12. 11. 2020, autor: Ondřej Vojíř