Krajské kolo v basketbalu

Dne 30. listopadu 2022 se dívčí tým naší školy zúčastnil krajského kola v basketbalu středních škol v Třebíči. 
 
Po opravdu překvapivém postupu do krajského kola odehrála děvčata na turnaji celkem tři zápasy, za které se určitě nemusí stydět (výsledky zápasů: 8:13, 8:19, 12:20). Všechno byly bohužel prohry, ale naším hlavním úkolem bylo nezranit se a to se naštěstí splnilo.
 
"Na turnaj jsme odjeli v počtu devíti dívek a všechny se na hře podílely, jak nejlépe to šlo. Hrály: Chalupníková Petra, Němcová Zuzana, Caltová Hedvika, Zelená Věroslava, Boskovicová Vendula, Prchalová Barča, Bláhová Jana, Matějková Petra, Chadimová Karolína a všechna děvčata musím pochválit za jejich bojovnost a snahu, kterou na hřišti předvedla. Děvčata bojovala o každý míč, velmi dobře bránila, dávala koše a dokonce se nám povedlo i střelit jednu nebo dvě trojky," komentuje turnaj vyučující Jana Fadrná.

Basketbal


Přidáno 1. 12. 2022, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru