Kvalitní projekty ze stavební školy opět vítězí!

Na krajské konferenci Enersol, která se konala 11. února v Jihlavě, se v kategorii Enersol a inovace umístil na prvním místě tým z naší školy. S hlavní autorkou Adélou Veselou ze 4. TL spolupracovali Daniela Skálová a Petr Grulich z 1. TL pod vedením učitele odborných předmětů Víta Wasserbauera.

Práce nazvaná Off-grid Mini domek nás bude reprezentovat koncem března na celostátní konferenci Enersol v Třebíči. Úspěšným reprezentantům naší školy gratulujeme a za účast děkujeme dalším jedenácti žákům naší školy a čtyřem vedoucím těchto prací.

Ceny nejlepším předali předseda Senátu PČR Miloš Vystrčil, hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek, zakladatel Enersolu Jiří Herodes, trojnásobný mistr světa v ledním hokeji Jiří Holík a radní Kraje Vysočina pro oblast školství Jan Břížďala.

Přidáno 11. 2. 2022, autor: Ondřej Vojíř