Máme Talent Vysočiny

Máme Talent Vysočiny

Absolvent školy Tomáš Vrána, který studoval obor stavebnictví, získává úspěchy i po konci studia u nás ve škole. Po zisku 1. místa v celostátním kole soutěže King of Daylight dokázal Tomáš získat další významnou cenu a za svoji práci a úspěchy byl oceněn titulem Talent Vysočiny 2023 v technickém oboru, které pod záštitou Krajského úřadu Kraje Vysočina pořádá Active – středisko volného času ve Žďáře nad Sázavou. „Tomáš během studia zpracoval výborný projekt rodinného domu, který zaujal porotu v loňském i letošním roce soutěže se střešními okny od společnosti Velux, ale dokázal také navrhnout skvělý projekt zahrady pro Základní školu a Praktickou školu U Trojice v Havlíčkově Brodě. Zároveň v letošním školním roce zvítězil na mezinárodní konferenci Stavoks v Brně v konkurenci skvělých projektů,“ říká ředitel školy Josef Charamza.

„Předávání cen Talent Vysočiny a Cena hejtmana je pro nás velmi prestižní a vážíme si toho, že máme nadané žáky, kteří mají chuť se neustále zdokonalovat a získávat úspěchy pro sebe i pro naši školu. Tomáš je skvělým příkladem pro další žáky školy,“ doplňuje Josef Charamza.

Přidáno 28. 6. 2023, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru