Mor na ty vaše rody!

Nejznámější divadelní hra anglického dramatika oslovila naše studenty svým moderním pojetím. Snílek Romeo v podání Zdeňka Piškuly a dětská Julie Terezy Marečkové nám ukázali své touhy, bolesti, strach a nakonec společnou smrt, která znamená usmíření rodů.

Divadlo ABC jsme navštívili v předvánočním čase 29. listopadu, abychom zhlédli představení Romeo a Julie od W. Shakespeara doplněné beatboxem, stand-upem, graffiti, streetartem a taneční party. Ve výsledku zůstává tragický osud dvou mladých lidí, kteří zemřou kvůli nenávisti svých rodů.

Z reakcí studentů, "že netušili, že je to bude tak bavit", můžeme soudit, že je představení zaujalo. Účastníky zájezdu byli zájemci ze tříd 1. A, 1. B, 2. A, 2. TL a 3.B.

Autorka: Mgr. Jana Pilařová

Divadlo ABC