Na co se můžete těšit?

Nový automobil pro žáky
Na co se můžete těšit?

Většina zakázek na učebních oborech stavební školy probíhá v okolí Havlíčkova Brodu, a tak je nutná doprava na místo určení. V tuto chvíli má škola k dispozici dvě vícemístná vozidla. Jedním z nich je pojízdná dílna instalatérů a druhým ve flotile je starší typ vícemístného vozidla určeného pouze pro přepravu osob. Pro přepravu materiálu využívá škola přívěsného vozíku.
„V současné době se u nás ve škole vyučují čtyři učební obory, a proto bylo nutné doplnit vozový park o další vícemístný automobil,“ říká ředitel školy Josef Charamza.

Do konce měsíce března by měl být dodán nový automobil, který škola vysoutěžila už na podzim loňského roku, ale vhledem k současné situaci, která panuje v automobilovém průmyslu, je možné automobil dodat až přibližně za dva měsíce.

Bude se jednat o automobil značky Ford Transit Custom. „Dlouho jsme debatovali, jaký typ vozidla zvolit. Nakonec rozhodnutí padlo na tento druh vozidla,“ doplňuje vedoucí učitel odborného výcviku Pavel Podoba.

O dodání automobilu včetně fotografií budeme informovat ihned, jak zaparkuje na náš školní dvůr.

 

Přidáno 3. 2. 2021, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru