Náš tým je v Grandfinále pIšQworek

Ve čtvrtek 24. listopadu 2022 pořádala Střední škola ekonomiky a cestovního ruchu v Jihlavě krajské kolo soutěže Pišqworky. Své síly a schopnosti změřilo 14 týmů z celého kraje Vysočina.

Celkem bylo sehráno 5 kol a podle výsledků bylo sestaveno pořadí týmů. Z naší školy se turnaje zúčastnily dva týmy. Tým ze třídy 3. TL s názvem Sněženka a machři ve složení  Radim Sobotka, Michal Janko, Michal Kloc, Robin Velner, Věroslava Zelená a tým ze třídy 3. B s názvem Vydřiduši ve složení Patrik Nedbal, Petra Kampová, Šimon Sojka, Tomáš Freimann, Jakub Zavřel a Adam Turek jako náhradník.

Tým Sněženka a machři od 1. kola byl ve vedení a toto vedení si udržel až do konce, takže tento krajský turnaj vyhrál a postoupil do Grandfinále, které se koná 9. prosince na Masarykově univerzitě v Brně. Tým Vydřiduši celkově skončil na 9. místě.

Vítězům blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v celorepublikovém Grandfinále v Brně.

Autor: Zdeněk Kalaš

 


pišqworky-kraj


Přidáno 27. 11. 2022, autor: Jan Ruml

tisk Tisknout   ↑ Nahoru