Naši dopraváci zcela ovládli fotosoutěž

Velkou dominanci předvedli naši žáci oboru stavebnictví zaměření dopravní stavby na fotosoutěži pořádané vysokomýtskou stavební školou. Ze čtyřech zúčastněných stavebních škol si naši žáci odnesli jednoznačně nejvíce ocenění. V hlavní kategorii, kterou rozhoduje odborná porota, zvítězila Kateřina Kunášková ze 3. A. Její fotografie železničního mostu dokázala obstát v konkurenci takřka 50 jiných fotografií. Ve vedlejší kategorii rozhodované prostřednictví sociálních sítí jsme dokázali posbírat první čtyři místa. Šimon Sojka (3. B) zvítězil, Vojtěch Kostelník (3. B) skončil druhý a Kateřina Kunášková skončila se dvěma svými fotografiemi na 3. a 4. místě.

Naši žáci na slavnostním vyhlášení soutěže konané ve Vysokém Mýtě v pátek 4. listopadu převzali z řad zástupců stavebních firem velmi hodnotné ceny. Kateřina dostala za první místo v hlavní kategorii velmi kvalitní fotoaparát s příslušenstvím. Gratulujeme Kateřině i ostatním žákům ke skvělému výsledku a už se těšíme na výkony našich žáků v příštím ročníku soutěže.


Fotosoutěž Inženýrská stavba 2022


Přidáno 9. 11. 2022, autor: Jan Matějka

tisk Tisknout   ↑ Nahoru