Oblastní turnaj v Pišqworkách pro SŠ

10. listopadu se na Střední průmyslové škole stavební akademika Stanislava Bechyně konal oblastní turnaj v Pišqworkách pro střední školy. Turnaje se zúčastnilo celkem 16 týmů:1 tým z Katolického gymnázia Třebíč, 1 tým z Gymnázia, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou, 2 týmy z Obchodní akademie Havlíčkův Brod, 4 týmy ze SZŠ a VOŠ Havlíčkův Brod, 1 tým z Akademie umělecko-průmyslové Ledeč nad Sázavou, 4 tymy ze SPŠ Třebíč a 3 týmy z naší školy. Naši školu zastupovaly týmy: Sněženka a machři ze třídy 3. TL, Vydřiduši ze 3. B a Jednou a dost ze 4. A.

Turnaj měl skvělou atmosféru a o první místo byl sveden vyrovnaný zápas, takže bylo rozhodnuto až v rozstřelu, který bohužel náš tým Sněženka a machři prohrál. Na krajský turnaj postoupilo celkem 6 týmů, mezi nimi i dva naše týmy ze 3. TL a 3. B, které skončily na 2. a 5. místě. Tým ze 4. A bohužel skončil na 7. nepostupovém místě. Přejeme hodně úspěchů i v krajském kole.

Umístění:

1. místo: DOMI G - Střední průmyslová škola Třebíč