Oblastní turnaj v Plšqworkách pro SŠ

2. listopadu se na Střední průmyslové škole stavební akademika Stanislava Bechyně konal oblastní turnaj v Plšqworkách pro střední školy. Turnaje se zúčastnilo celkem 11 týmů:1 tým z Gymnázia, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou, 4 týmy ze SZŠ a VOŠ Havlíčkův Brod, 3 týmy ze SPŠ Třebíč a 3 týmy z naší školy. Naši školu zastupovaly týmy: Mensa C ze třídy 4.TL ve složení Radim Sobotka, Libor Šikl, Michal Kloc, Michal Janko a Robin Velner, Vydřiduši ze 4.B ve složení Jakub Zavřel, Adam Turek, Tomáš Freimann, Ondřej Krátký a Patrik Nedbal a Frajčátka ze 4.B ve složení Eliška Nimmertondlová, Nikola Strašilová, Šimon, Sojka, David Sobotka a Matyáš Fousek..

Na krajský turnaj postoupily celkem 4 týmy, mezi nimi i dva naše týmy Mensa C ze 4. TL a Vydřiduši ze 4.B, které skončily na 1. a 4. místě. Tým Frajčátka ze 4.B bohužel skončil na 7. místě. Přejeme hodně úspěchů i v krajském kole.

Umístění:
1. místo Mensa C (SPŠ stavební akademika St. Bechyně, Havlíčkův Brod) ve složení: Radim Sobotka, Libor Šikl, Robin Velner, Michal Janko, Michal Kloc
2. místo Křižáci (Gymnázium, SOŠ a VOŠ, Ledeč nad Sázavou) ve složení: Jakub Kotek, Jonáš Ouřada, Kristýna Hrochová, Nela Krillová, Daniel Mankevič
3. místo BULY10 (Střední průmyslová škola Třebíč, Třebíč) ve složení: Vít Mareček, Lukáš Hájek, Jakub Libor Fejta, Šimon Špaček, Michal Kovář

Autor: Mgr. Zdeněk Kalaš

piškworky SŠ