Odborná přednáška ve výuce

Výuku odborných předmětů nevedou ve škole jen vyučující, ale výuka je doplňována také o odborníky z praxe a ideální je, pokud se jedná o naše absolventy. Taková přednáška se uskutečnila v pátek ve třídě 3. TL a vedl ji absolvent školy Pavel Hutyra ze společnosti HASOFT, která sídlí v Polné. Během přednášky se žáci dozvěděli informace týkající se výrobního sortimentu izolačních přípravků pro koupelny a jak řešit kritická místa jednotlivých stavebních detailů. Celá přednáška byla doplněna také o ukázku jednotlivých produktů, aby si žáci lépe dokázali představit práci s nimi.

„Jsem vždy velice rád, pokud se k nám do školy vrací naši absolventi a předávají své zkušenosti našim žákům. Pokaždé se jedná o velmi zajímavá setkání, která mohou žákům pomoci pochopit danou látku a vzít si příklad od našich absolventů,“ říká Josef Charamza, ředitel školy.

Přidáno 14. 12. 2023, autor: Ondřej Vojíř