Odborné přednášky od společností Heluz a Xella

Pondělní výuku žáků 3. ročníku zaměření pozemní stavby a oboru technické lyceum zpestřila přednáška zástupců společností Heluz a Xella. Společnost Heluz reprezentoval Ing. Zdeněk Kobza a společnost Xella poté Ing. Rudolf Svoboda. „V letošním školním roce jsme se rozhodli udělat výběry žáků na základě materiálů, které si žáci vybrali pro svoje ročníkové projekty rodinných domů,“ říká Radek Wasserbauer, vedoucí předmětové komise odborných předmětů.

Žáci se během přednášky dozvěděli, jak správně pracovat s daným materiálem a také jaké jsou podmínky soutěže pro letošní školní rok. „O své nepřijdou ani žáci, kteří mají vybraný materiál od společnosti Wienerberger, kteří budou mít přednášku v lednu,“ dodává Radek Wasserbauer.

„Vážíme si spolupráce se všemi výrobci stavebních hmot, kteří naši školu podporují materiálně, ale také prostřednictvím soutěží. Bez jejich podpory by byla naše výuka složitější,“ říká ředitel školy Josef Charamza.


Odborné přednášky


Přidáno 14. 11. 2022, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru