Odborné přednášky pro žáky 3. a 4. ročníku

Odborné přednášky pro žáky 3. a 4. ročníku

V úterý 9. listopadu proběhly přednášky pro žáky 3. a 4. ročníku od společnosti DEK a ÚRS. Za společnost DEK prezentoval žákům David Svoboda a za společnost ÚRS Luděk Dlouhý. Předmětem přednášky pro žáky 3. ročníku bylo předvedení a práce v prostředí Tepelná technika, kterou žáci školy využívají pro výpočty tepelných ztrát v předmětu technické zařízení budov. Žáci 4. ročníku měli možnost si vyslechnout přednášku na téma rozpočtování stavebních prací a materiálů a také se dozvědět informace v prostředí BIM, které má zjednodušit práci rozpočtářů a také minimalizovat chyby. „Obě prezentace byly pro žáky velice poutavé a měly velký přínos pro jejich studium. Velice si vážíme spolupráce se společnostmi, které nás podporují,“ říká Ondřej Vojíř, zástupce ředitele školy.

Přidáno 11. 11. 2021, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru