Památkář, projektant a investor ve vzájemném dialogu – konference

Památkář, projektant a investor ve vzájemném dialogu – konference

Dne 20. října se žáci 2.A a 2.Tl. zúčastnili konference na Staré radnici v Havlíčkově Brodě. Konference byla zaměřená na téma vnímání architektury, moderních materiálů či technologií ve vztahu k památkovým objektům. Svůj pohled do dané problematiky v rámci konference vnesl hlavní host architekt David Vávra, který svým velmi dynamický a obsáhlým projevem zaujal veškeré obecenstvo a plně zastoupil ze zdravotních důvodů omluveného Ondřeje Ševců.

Děkujeme městu Havlíčkův Brod, za možnost navštívit takto kvalitní konferenci, která byla přínosem nejen pro žáky, ale i učitele.

Autor fotografií Televize HBin, Libor Blažek.

Autor článku: Ing. arch. Vít Wasserbauer

 

Přidáno 24. 10. 2022, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru