Pétanque Mistrovství České republiky juniorů a bronz pro naše žáky

V minulém týdnu se naši žáci zúčastnili soustředění a Mistrovství České republiky juniorů ve hře pétanque v Rapotíně v Jeseníkách. Na místo konání se vydali Prokop Kamarád, Matouš Borský a Ondra Bauer, žáci prvního ročníku stavebnictví, společně se svým koučem Josefem Schinzelem.  Akce byla výjimečná i tím, že na soustředění před samotným MČR dostali účastníci velice kvalitní trénink za přítomnosti předních trenérů z Francie. Střelba neboli soutěž ve vyrážení se našim žákům úplně nevydařila a Prokop jen o jeden bod nepostoupil do KO vyřazovacích zápasů. „Kluci ale neuvěřitelně zabojovali v sobotních a nedělních zápasech a povedlo se krásné třetí místo. Velká gratulace a poděkování klukům za krásné umístění a reprezentaci,“ zhodnotil akci Josef Schinzel.Přidáno 16. 5. 2022, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru