Po roce opět double

Dnes 21. dubna proběhlo v areálu jihlavské ZOO krajské finále studentského projektu Stavba Vysočiny. Během finále prezentovali naši žáci Adéla Veselá, Marcela Končelová a Frederik Michalčík v konkurenci svých vrstevníků z jihlavské a třebíčské stavebky svoje ročníkové projekty, které se věnují návrhu pavilónů pro primáty a hrošíky. Po loňském doublu jsme tento úspěch v letošním školním roce zopakovali. Adéla Veselá obsadila první místo a hned za ní skončila Marcela Končelová. „Obě studentky během prezentace předvedly výborné prezentační schopnosti a potvrdily tak kvality svých projektů. Výborným způsobem nás reprezentoval také Frederik, který osobitým způsobem prodal svoji práci odborné porotě,“ říká Ondřej Vojíř, zástupce ředitele.

„Letošní ročník je jubilejní dvacátý a o to větší máme radost z úspěchu,“ říká Josef Charamza, ředitel školy a také vedoucí práce Marcely. „Velice si vážím práce všech kolegů, kteří vedli jednotlivé žáky a pravidelně s nimi konzultovali, a gratuluji vítěznému vedoucímu práce Vítu Wasserbauerovi,“ doplňuje Josef Charamza.

Děkujeme všem zapojeným žákům a oceňujeme jejich práci na ročníkových projektech. Obě umístěné studentky se ještě zúčastní slavnostního galavečera v pondělí 13. června v Pacově, kde převezmou finanční odměny.Přidáno 21. 4. 2022, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru