Podpora od společnosti DEK

Pro budoucí stavaře je velmi důležité pracovat s informacemi a materiály, s nimiž se budou potkávat také v budoucím profesním životě. Proto je pro školu přínosné, že ji každoročně společnost DEK dodává její příručky, plné důležitých konstrukčních detailů a materiálů, které žáci mohou využít při tvorbě ročníkových projektů.
„Na konci roku jsme opět nové příručky od společnosti DEK obdrželi a předali je žákům 4. ročníku, kteří je využijí při zpracování svého ročníkového projektu. Mohou být pro ně také důležitým zdrojem při zpracování praktické maturitní zkoušky, která je čeká už za 2,5 měsíce. Děkujeme společnosti DEK za podporu žáků během studia a za výborný servis Davidu Svobodovi, který má náš region na starost a už u nás několikrát žákům prezentoval praktické ukázky systémů DEK,“ říká Josef Charamza, ředitel školy.


Příručky DEK


Přidáno 18. 1. 2024, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru