Podzim s knihami

První a druhé ročníky maturitních oborů v rámci hodin českého jazyka a literatury využily během října příležitosti navštívit novou budovu Krajské knihovny v Havlíčkově Brodě.

Pracovníci knihovny je provedli novou budovou, která je velmi zajímavá (pro naše studenty také ze stavařského hlediska) a nabízí různé možnosti využití. Pro studium, čtení, odpočinek, hraní her, poslech nebo posezení v kavárně. Také si vyzkoušeli vyhledávat publikace, časopisy nebo zvukové nahrávky.

Novinkou pro některé bylo, že si zde mohou půjčit i audioknihy, CD a DVD nebo e-knihy. Najdou zde i deskové hry.

Knihovna je otevřená pro každého i bez registrace, takže zde mohou vyplnit čas do odjezdu vlaku, nebo autobusu při listování knihami, časopisy nebo využitím počítačů s internetem.

Věříme, že nabídky studenti využijí a budou z nich noví příznivci knihovny.
Během listopadu se do nové budovy knihovny podívají také žáci prvního ročníku učebních oborů.

Autor: Jana Pilařová a Radka Doležalová

Přidáno 23. 10. 2021, autor: Jan Ruml