Pozdrav z Harrachova

Třídy prvního ročníku maturitních oborů se v tomto týdnu účastní lyžařského výcvikového kurzu v Harrachově. Lyžařský výcvik probíhá v místním areálu Čertova Hora a Rýžoviště. Všichni žáci se zdokonalují v lyžařské a snowboardové technice. Večer probíhá také videorozbor správné jízdy na lyžích popřípadě snowboardu. Bonusem bylo večerní lyžování na modré sjezdovce, kterého se zúčastnila většina žáků. V rámci středečního volného odpoledne se žáci vypravili k jednomu z nejatraktivnějších turistických míst v Krkonoších – Mumlavskému vodopádu. Ve večerních hodinách se žáci nenudí a baví se společnými aktivitami a soutěžemi. Dnešní večer bude patřit nominacím a slavnostnímu předávání cen - Oscar Harrachov 2022.

Kurz si užíváme, jsme dobrá parta a byli bychom rádi, kdyby ještě letos proběhla podobná akce," shodují se jednohlasně žáci.

Do školy zdraví třídy 1. A, 1. TL ...

Přidáno 17. 3. 2022, autor: Jan Ruml