Pozvánka na rodičovské schůzky

Vážení rodiče,

zveme Vás na rodičovské schůzky, které se budou konat dne 27. 3. 2024 od 16:30. Vaše účast je pro nás důležitá z důvodu, že jsme se ve škole rozhodli zavést systém E-omluvenky, takže se žáci nebudou omlouvat prostřednictvím omluvného listu, ale budete využívat aplikaci Bakaláři. Tato varianta omlouvání je v tuto chvíli nastavena pro 4. ročníky jako pilotní ověřování systému. Přihlašovací údaje do Bakalářů budeme ke dni rodičovských schůzek měnit, a proto je zapotřebí, abyste si proti podpisu přihlašovací údaje převzali. V případě, že se nebudete účastnit rodičovských schůzek, tak je zapotřebí, abyste si přihlašovací údaje převzali následně po dohodě s třídním učitelem. Pokud si přihlašovací nepřevezmete osobně ve škole, tak budou následně předány vašim dětem, ale budete muset provádět omlouvání prostřednictvím omluvného listu, tak jako doposud. Ostatní podmínky omlouvání zůstávají v souladu se školním řádem.

Přidáno 17. 3. 2024, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru