Přebor škol v orientačním běhu

V pátek 20. května se žáci naší školy zúčastnili krajského kola v orientačním běhu, který se konal ve Ždírci nad Doubravou. Závodu se zúčastnilo pět dívek a pět chlapců, kteří soutěžili jednak jako jednotlivci a současně bojovali i jako tým. Většina ze soutěžících běžela orientační běh poprvé v životě, takže účast na soutěži pro ně byla novou zkušeností. Ze soutěže se vezly dvě medaile. Za druhé místo v kategorii dívek medaili vybojovala Natálie Fialová a za třetí místo ve stejné kategorii Pavlína Paulová.

„Někteří z nás drželi mapu poprvé v životě, ale to nám nevadilo. Všichni jsme úspěšně doběhli do cíle, i když někteří udělali nějaké chybičky. Jako tým jsme skončili na krásném čtvrtém místě. Všichni jsme si akci užili a s pocitem dobře odvedené práce jsme se vydali domů,“ okomentovala závody Pavlína Paulová, žákyně prvního ročníku oboru stavebnictví.

Děvčatům gratulujeme a všem děkujeme za reprezentaci školy.

 

 Přidáno 25. 5. 2022, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru