Předávání maturitních vysvědčení a výučních listů

Absolventi naší školy se ve čtvrtek 2. června sešli v historických prostorách sálu Staré radnice v Havlíčkově Brodě, aby si slavnostně převzali svá maturitní vysvědčení, pamětní listy a pochvaly za účasti v soutěžích a reprezentaci školy. Zároveň měli poslední možnost rozloučit se s třídními učiteli, vedením školy, vyučujícími a také se svými spolužáky, se kterými strávili krásné čtyři roky svého studia.
 
Za čtrnáct dní v pátek 17. června je následovali absolventi učebních oborů, instalatéři, zedníci a tesaři, aby i oni převzali své výuční listy, pamětní listy a dárky od společnosti PKS. Obě předávání doplňovalo kulturní vystoupení žáků naší školy. Slavnostní atmosféra provázela obě předávání a všichni absolventi tak rozloučením se stavební školou udělali pomyslnou tečku za jednou životní etapou.
 
Všem absolventům přejeme šťastné vykročení do nové životní etapy!


Přidáno 20. 6. 2022, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru