Přednáška na téma základní pravidla a principy financování

Přednáška na téma základní pravidla a principy financování

Ve čtvrtek byla výuka ekonomie ve 3. ročníku maturitních oborů doplněna o přednášku o základních pravidlech a principech financí, kterou prezentovala dvojice odborníků z praxe, Jakub Bořil a náš absolvent oboru stavebnictví Šimon Šejstal. Během prezentace došlo k předání informací ohledně investování a jak by žáci již nyní měli přemýšlet o potřebě investování, aby během života neměli finanční tíseň. „Věříme, že tento typ výuky může žákům pomoct v náročné době, kdy neustále slyší o problémech s budoucím financováním důchodového systému a dalších problémech, které se ve společnosti diskutují,“ říká zástupce ředitele školy Ondřej Vojíř.

Přidáno 28. 11. 2023, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru