Přednáška společnosti Atelier DEK

V úterý 24. května si mohli studenti 3. ročníku vyslechnout prezentaci od společnosti Atelier DEK. Přednášku vedl pan David Svoboda a jejím předmětem bylo řešení a návrh střešního pláště s povlakovou hydroizolační vrstvou. Žáci byli seznámeni s různými variantami řešení jedno- i víceplášťových plochých střech. Dále se dozvěděli informace o konstrukcích a materiálech jednotlivých vrstev dle typu střechy, jaký by měl být správný postup při jejich návrhu a jak minimalizovat chyby. 

Společnost DEK se zabývá nejen zhotovením projektu včetně výpočtu a posouzení navržené konstrukce, ale také dodávkou materiálu i realizací konstrukčních částí staveb. Součástí prezentace byly fotografie či video s konkrétními příklady z praxe.

Věříme, že přednáška byla pro studenty poutavá a bude přínosná pro jejich další studium. Jelikož se společnost DEK stále rozvíjí a otevírá nové pobočky, může budoucím absolventům školy nabídnout také možnost zaměstnání. Přidáno 27. 5. 2022, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru