Přednáška na téma produkty značky BRAMAC pro žáky 3. TL

Žáci během studia potřebují rozšiřovat své obzory, kromě výuky jim k tomu mají pomoci i odborné přednášky, které žákům přináší spoustu nových informací od jednotlivých výrobců materiálů nebo realizačních firem. Takovou přednášku měli možnost vyslechnout žáci třídy 3. TL, kdy v rámci 60 minut jim oblastní manažer společnosti BMI střešní a hydroizolační systémy s. r. o. Petr Včeliš představil kompletní sortiment značky BRAMAC a upozornil žáky na jednotlivá úskalí, která je mohou potkat při řešení jednotlivých detailů. „Žáci se aktivně do prezentace zapojovali a informace pro ně byly důležité s ohledem na předmět stavitelství, ale také pro předmět grafické systémy, kde se střešní krytinou pracují. Po dnešní přednášce je tak pro ně návrh jednodušší a mohou pracovat s informacemi, které obdrželi,“ říká Ondřej Vojíř, zástupce ředitele školy a vyučující obou předmětů.

Děkujeme za vstřícnost panu Petru Včelišovi při realizaci přednášky a budeme se těšit na budoucí spolupráci a pomoc při vzdělávání mladých lidí.

Žáci 3. TL se již mohou těšit na páteční přednášku týkající se plastových a hliníkových oken a dveří.

Přidáno 8. 2. 2024, autor: Ondřej Vojíř