Předváděcí akce - učební obory

V rámci projektu Šablony na SPŠ stavební Havlíčkův Brod, který je spolufinancován Evropskou Unií a zahrnuje různé oblasti pomoci školám, se u nás na škole konaly dvě předváděcí akce pro tzv. zpestření výuky „odborník z praxe“. První byla pro učební obor malíř-natěrač a druhá pro obor zedník-obkladač. Malířské moderní metody jako například imitace betonu nebo mramoru předváděl učňům pan Jaroslav Maršík, s tím, že si i mohli sami učni tyto techniky novodobých omítek vyzkoušet. Obkladačské práce a pokládku dlažby předváděl zedníkům pan Václav Vávra i s teoretickým výkladem zásad a pravidel pro obkládání. Učni si taktéž mohli vyzkoušet obložení části stěny. Obě akce byly pro učně zajímavé a myslím, že se vydařily.

Podoba Pavel – mistr ODV


předváděcí akce-učební


Přidáno 11. 5. 2021, autor: Jan Ruml

tisk Tisknout   ↑ Nahoru